Klubové stránky malého fotbalu
Pozvání od pořadatele Igora:
Vážení pánové, jako administrátor tohoto webu si vám dovoluji vstoupit do diskuse. Jelikož už je to 1,5 roku, kdy vás naše dva týmy (z Havl. Brodu) naposledy vyzvaly na turnaj v sálové kopané, tak jsem se rozhodl učinit vám výzvu touto cestou. Rádi zde (v Havlíčkově Brodě) přivítáme dva týmy z Třebíče 4+1 (+ náhradníci) které chceme porazit kteroukoliv sobotu od 10:00-12:00 dopoledne. Přesný termín je nutné doladit. Nabízím prosinec 7. nebo 14. nebo pak leden. Cena pro vítěze ... bude :-)

Turnaj v HB se po dohodě s Igorem uskuteční v sobotu 11.1.2014. Napište sem tedy please svůj postoj k tomuto mini turnájku.
Zatím jste se k účasti vyjádřili takto:
Ano - Libor,Jožan,Šuker,Sapr,Krulis
Ne-Déťa,Míra
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1546"
po obecně žádné odezvě turnaj ruším.....
nejsem v TR, takže tentokrát beze mě; Leoši, musíš udělat masivní informační kampaň a naslibovat pořádné ceny od sponzorů!!! :-)
Tak co chlapi ? jak to s vámi vypadá na toho 22.3. Brod se třese na odvetu.
Tak napiš aspoň čas, kdy by se začínalo. Já třeba můžu až po 12té..
pokud to někdo čte nebylo by od věci možná napsat zda někdo půjdete... zatím z HB i Brna přislíbili účast... tak z Tř by to taky něco chtělo
zatím je to předběžný termín... z Brodu potvrdili, že by přijeli tak potřebuju ještě představu kdo by šel hrát za tým Tř. Ideálně kdyby jsme poskládali dvě družstva. Halu bych pak zamluvil....
registrace vytvořena, pošli mi sem nebo na mail nějaké bližší info a dal bych ti to sem nahoru
Igor Zahrádka
Poslední aktualizace srpen 2010
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one